SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alpaslan Öztürk’ten Fenerbahçe’ye yeşil ışık!

FUTBOL | 12.04.2020 10:32

Göztepe’nin başarılı stoperi Alpaslan Öztürk, Fenerbahçe’den teklif aldığı yönündeki iddialara cevap olarak, ‘Neden olmasın’ yanıtını verdi.

Alpaslan Öztürk’ten Fenerbahçe’ye yeşil ışık!

Kariyerine Süper Lig ekiplerinden Göztepe’de devam eden başarılı stoper Alpaslan Öztürk, TRT Spor’un konuğu oldu. Mikrofonlara konuşan Öztürk, kariyerindeki hedefleri belirlerken, hayalinin büyük bir takımda oynamak olduğunu da vurguladı.

Koronavirüs nedeniyle evden canlı bağlantıyla yayına katılan Öztürk, Milli Takım’la alakalı; elinden geldiğinin fazlasıyla yaptığını ve ileride bir gün gireceğini söyledi.

“NEDEN OLMASIN”

Göztepe ile 1 yıllık daha sözleşmesi olduğunu vurgulayan Alpaslan Öztürk, “Her genç Türk futbolcusu için ileriye dönük hedeflerim var. Avrupa olabilir, büyük takımlarda oynamak istiyorum. Elbette ki Göztepe de büyük takım ama ailem ve çocuklarım İstanbul’da ikamet ediyor. Bütün düzenim bu yüzden orada. İstanbul takımlarını da hedefime ekleyebilirim fakat önceliğim Avrupa olacak. Fenerbahçe’den bir teklif gelirse iki takımı da yüz üstü bırakmayacak şekilde masaya otururum, neden olmasın. Göztepe’yi yüz üstü bırakmam. Takımımın da mutlu bir şekilde anlaşacağı bir anlaşma olsun, yeterli” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya