SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Altay Bayındır: Gelecek için mücadele ediyoruz!

FUTBOL | 28.05.2021 17:39

A Milli Takım’ımızın dün akşam Azerbaycan ile oynadığı maçta ilk kez milli formayı giyen Halil Dervişoğlu ile Altay Bayındır, basın toplantısı düzenledi.

Altay Bayındır: Gelecek için mücadele ediyoruz!

A Milli Futbol Takım’ımızın genç oyuncuları Altay Bayındır ve Halil Dervişoğlu, kırmızı-beyazlıların kamp yaptığı otelde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Düzenlenen toplantıda konuşan oyuncularımızdan Altay Bayındır, takım içindeki 4 kaleci olarak aralarında kurdukları dostluğa dikkat çekti.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA MÜJDEYİ VERDİ

Dün akşam oynanan Azerbaycan maçında sakatlanıp sahayı terk etmek zorunda kalan Altay Bayındır, ayağında ciddi problem olmadığını ve tedavinin devam ettiğini dile getirdi. Fenerbahçe'de sezon içinde geçirdiği sakatlığı erken teşhis, doğru tedavi ve kendisine dikkat ederek kısa sürede atlattığından bahseden Altay, zaman zaman tedbir amaçlı bandaj kullandığını da belirtti.

“KİM OYNARSA TERİNİ SİLERİZ”

Altay, milli takımdaki genç başarılı kaleciler arasındaki forma rekabeti hakkındaki soruya şu cevabı verdi:

"Bizler milli takım oyuncularıyız. Ülkemizin sınırları içerisindeki güzide takımlardan buraya geliyoruz. Rekabet saha içinde olmazsa olmaz. Oyuncu gelişimi için çok önemli. Biz de elimizden geldiği gibi mücadele ediyoruz, sahada görev aldığımız süreçte elimizden geleni yapıyoruz. Saha içi rekabetin yanı sıra saha dışı dostluğumuz var. Çalışıyoruz, mücadele ediyoruz. Ay-Yıldızlı formada, burada 4 kaleciyiz, takım arkadaşıyız. Kim oynarsa havlu tutar terini sileriz. Biz oynadığımız zaman da bize bunun yapılmasını bekleriz."

“EN ÜST NOKTADAKİ BAŞARIYA ODAKLIYIZ”

Başarılı kaleci, Avrupa Şampiyonası hedefine yönelik gelen soruya ise şöyle cevap verdi:

"Milli takımda oynadığımız için buranın en üst noktasındaki başarıya odaklıyız. Geleceği göremiyoruz ama gelecek için mücadele ediyoruz. Ülkemize en iyi gururu, geçmişte yaşattığımız gururun üzerine çıkarmak istiyoruz. Çok iyi potansiyeli olan takımız. Ülkemize yaşatılan gururların üzerine çıkarak daha fazla gurur yaşatma imkânımız olmasını diliyorum. Her maçtaki rakiplerimizin analizini yapıyoruz. İtalya güçlü rakip. Oynayacağımız her maç, her rakip dikkate değer takımlar. Futbolda anlara  konsantre olmak gerekiyor. Rakibimizi iyi analiz ediyoruz. Önümüzdeki zamanda en iyi analizi yapıp sahaya çıkıp kazanmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya