SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Altay Bayındır: Sezon sonu, başlangıcından daha önemli!

FUTBOL | 25.07.2021 17:59

Fenerbahçe’nin 23 yaşındaki file bekçisi Altay Bayındır, yeni sezon öncesi FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Altay Bayındır: Sezon sonu, başlangıcından daha önemli!

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Altay Bayındır, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu ve geride kalan 2 sezondan ders çıkarmaları gerektiğini vurgulayarak; 2021/2022'ye iyi başlayıp bitirmenin önemli olduğunu belirtti.

“YENİ SEZONA KONSANTRE OLDUM”

Altay Bayındır, "Kendimi çok iyi hissediyorum. Yeni sezona konsantre oluyorum. Geride bıraktığımız iki sezondan çıkarmamız gereken dersler var. Bunları konuşuyoruz ve tartışıyoruz. İnşallah bizim için güzel bir sezon olur. Başlangıç çok önemli ama son daha da önemli. Buradaki herkes de bu bilinçte. İnşallah sezonu da sağlıklı bir şekilde ilerletip sonunu iyi bitiririz." ifadelerini kullandı.

“HEPİMİZ BAŞARIYA AÇ BİR VAZİYETTEYİZ”

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira ile ilgili de milli kaleci, "Hocamız çok iyi niyetli. Yarım kalan hikâyesini tamamlamaya geldi, inşallah tamamlar. Bizler de bu hedefler doğrultusunda aracı olmuş oluruz. Çünkü hepimizin hedefi bir, hepimiz başarıya aç bir vaziyetteyiz." diye konuştu.

“ÜSTÜMÜZE VAZİFE OLAN HER GÜN DAHA FAZLA ÇALIŞMAKTIR”

EURO 2020’de A Milli Takım'ın kadrosunda yer almasına rağmen forma şansı bulamayan başarılı file bekçisi, "Oynamayı da bekledim açıkçası, oynamayı çok istedim. Kim oynamayı istemez. Bütün futbolcular için geçerli. Böyle önemli bir organizasyon içinde bulunmayı çok istedim, arzuladım, mücadele verdim. Fakat hocalarımızın takdiridir. Sonuçta 11 kişi oynayabiliyor. Bizim üstümüze vazife olan her gün daha fazla çalışmaktır. Bugün iyi çalıştığın zaman yarınlar sana sağlıklı bir şekilde geliyor. Bunun bilincinde olmak çok önemli." değerlendirmesinde bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya