SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Altay Bayındır: Umarım yolun sonu şampiyonluk olur!

FUTBOL | 21.10.2020 14:44

Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Altay Bayındır, düzenlenen toplantıda basın mensuplarının sorularının cevapladı.

Altay Bayındır: Umarım yolun sonu şampiyonluk olur!

Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında kameraların karşısına geçen Altay Bayındır, kendisi ve takımı hakkında gelen soruları cevapladı.

Altay Bayındır, “Saha içinde ve dışında kendini geliştirmeye çalışıyorum. Kişisel gelişim kitapları okuyorum” ifadelerini kullandı.

Takımı ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan genç kaleci, geçen sezona göre daha farklı bir kadro olduğunu ve bu sene şampiyon olmak istediklerini belirtti.

“Öncelikle eleştirilere açık bir insanım. Hocalarımızın sözlerini dikkate alıp kendimi daha fazla nasıl geliştirebilirim düşüncesi ile hareket etmeye çalışıyorum” şeklinde konuşan Altay, birçok önemli önemli kaleciyi takip ettiğini ve yaptıkları iyi işleri örnek aldığını da sözlerine ekledi.

“UĞURCAN İLE REKABETTE OLMAK ÜLKEMİZ ADINA GÜZEL BİR ŞEY”

Uğurcan Çakır ile rekabette olmalarının ülkemiz adına olumlu bir şey olduğunu ifade eden oyuncu, ligde önümüzdeki hafta oynayacakları Trabzonspor maçının ise diğer mücadeleler ile aynı öneme sahip olduğunu söyledi.

Öte yandan, takım içindeki arkadaşlıklarının başarılı olmak için sürdürülmesi ve geliştirilmesi gerektiğini de belirten Altay Bayındır, Fenerbahçe’nin tek hedefinin ise şampiyonluk olduğunu söyledi. “Antrenmanlardan sonra penaltı çalışmaları yapıyorum. İnşallah ilerleyen haftalarda da kurtarış yapmaya devam ederim” diyen Altay, Fenerbahçe’nin başarısı için mücadele ettiğini de sözlerine ekledi.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya