SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Altınordu Kulübü, antrenmanlarına yeni bir boyut kazandırdı

FUTBOL | 20.04.2020 14:59

Altınordu Kulübü, minik oyuncularının gelişimini evde de sürdürmesi için Maskot Atakan ve altyapı hocalarıyla birlikte yepyeni bir projeye imza attı.

Altınordu Kulübü, antrenmanlarına yeni bir boyut kazandırdı

Altınordu Kulübü, corona virüs salgını nedeniyle alınan yasaklardan etkilenen altyapı oyuncularına yönelik yeni bir projeye imza attı. Minik futbolcuların antrenmanlarını devam ettirebilmesi için performans ve analiz hocalarının çektiği videolara Maskot Atakan da eşlik etti.

Hocaların top sürme, top kontrol, denge gibi hareketleri ev ortamında en basite indirgenmiş haliyle minik oyunculara aktarırken; Maskot Atakan da zaman zaman devreye girip corona virüs önlemleriyle de ilgili hatırlatmalar yapıyor.

Her gün antrenman program dahilinde çalışmalar gerçekleştiren minik futbolcular, hocalarının da sıkı takibinde. Dijital platformlardan oyuncularla birebir görüşen Altınordu’nun performans ve analiz hocaları; gün sonunda her oyuncu için kapsamlı bir rapor hazırlıyor.

“İnsana yatırım”

Türkiye’nin 135 bölgesinde 13 bin futbol okulu bulunan Altınordu, adeta Türk futbolunun geleceğini inşa ediyor. İnsana yatırım yapan İzmir kulübü, iyi birer sporcu yetiştirmenin yanında da oyuncularına ahlaklı olmayı da öğretmeyi amaçlıyor.

“Maskot Atakan kimdir?”

Minikleri futbolun daha da içine sokmak için Altınordu’nun stadında 1000 kişilik çocuk tribünü oluşturuldu. Maçlara götürülen çocuklara sempatiyi arttırmak için düşünülen Maskot Atakan; eğlenceli hareketleriyle miniklerin kahramanı olmuş durumda.

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya