SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Altınordu Kulübü’nden müthiş oyun

FUTBOL | 01.04.2020 14:03

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, geçmişte tahtaya çivi çakılarak parayla oynanan futbol oyununu, elleriyle yaparak yeniden hayata döndürdü.

Altınordu Kulübü’nden müthiş oyun

TFF 1. Lig ekiplerinden Altınordu’yu çalıştıran teknik direktör Hüseyin Eroğlu, geçmiş yıllarda çivili tahta üzerinde madeni parayla oynanan futbol oyununu, evinde kendi imkanlarıyla yeniden hayata döndürdü. Futbol için statlara gerek yok diyen Eroğlu, 3-5 çivi ve iki kişi bizim için yeterli dedi.

YAPTIĞI OYUNLA HERKESİ GEÇMİŞE GÖTÜREN HÜSEYİN EROĞLU, HAYAT EVE SIĞAR MESAJI VERDİ

Covid-19 sebebiyle vaktinin çoğunu ailesiyle birlikte evinde geçiren Hüseyin Eroğlu, geçmiş zamanlarda çokça oynadığı tahta üzerindeki futbol oyununu hayatına geri kazandırdı. Deneyimli teknik adam, kızı Nehir ve oğlu Emir ile birlikte, kendi elleriyle yaptığı oyunu oynadı. Futbol oynamak için tribünlere, dev statlara ve çime gerek olmadığını söyleyen Eroğlu, iki kişinin ve bir çivili tahtanın kendilerine yeteceğini ifade etti. Hayat eve sığar söylemlerinde bulunan Eroğlu, ‘Evdeyim, güçlüyüm!’ dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya