SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Altınordu’da, koronavirüs testleri negatif çıktı

FUTBOL | 21.05.2020 14:57

TFF 1. Lig kulüplerinden Altınordu Futbol Kulübü, dün teknik heyet oyuncular ve personeller dahil olmak üzere koronavirüs testi yaptırdı, sonuçlar negatif çıktı.

Altınordu’da, koronavirüs testleri negatif çıktı

TFF 1. Lig ekiplerinden Altınordu, dün tüm takımı kapsayacak şekilde yeni tip koronavirüs (Covid-19) testine tabii tutuldu. Tüm takıma yapılan testlerde, herhangi bir pozitif bulguya rastlanılmazken; tüm sonuçlar negatif çıktı.

HÜSEYİN EROĞLU: SAHA ŞARTLARINA GÖRE ANTRENMANLAR BAŞLAYACAK

Geçtiğimiz gün kulüpte koronavirüs testi yapılırken 11 Mayıs’tan sonra tekrardan teste girdiklerini açıklayan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, “O testten sonra ilk aşama antrenmanlarını yaptık. Temasın olmamasına dikkat ettik, koşu yaptık. Antrenman şeklimizi değiştireceğiz, tempomuz artacak. Genel anlamda sağlık ekibimizin büyük katkısıyla, tüm şartlara uyuyoruz. Maskeleri takıyoruz. Maçların oynanacağı açıklandı, kendimizi hazırlıyoruz. Test sonuçları negatif çıksa bile, biz her şeye dikkat ediyoruz. Lige en iyi şekilde hazırlanacağız” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya