SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ameliyat olan Ekuban'ın dönüşü ne zaman!

FUTBOL | 16.09.2019 13:00

Ameliyat olan Ekuban'ın dönüşü ne zaman!

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür ve Yusuf Sarı'nın ardından sakatlığı ile camiayı şoka sokan Caleb Ekuban bugün İtalya'da bir operasyon geçirdi. İtalya doğumlu, Ganalı milli futbolcu antrenmanda Fernandes ile girdiği ikili mücadelede yerde kalırken yapılan kontrollerinde ayağında parçalı kırık tespit edilmişti. 

Kendi isteğiyle İtalya'da operasyon geçiren golcü futbolcunun durumuyla ilgili olarak açıklamayı bordo-mavili ekibin sağlık kurulu başkanı Yaşar Kibar Güven yaptı.

Güven, Ekuban’ın sağlık durumu hakkında şu bilgileri verdi: 

“Geçtiğimiz hafta antrenmanda ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanan Caleb Ekuban bugün İtalya’da başarılı bir operasyon geçirmiş ve ayağındaki parçalı kırıkların tamamı yerine yerleştirilmiştir.

Ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre oyuncumuz 2 ay sonra sahalara dönecektir” dedi.

Trabzonspor Kulübü'nün dış ilişkiler koordinatörü Ahmet Fikret Gökhan da İtalya'da ameliyat olan Ekuban’ı hastanede ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya