SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Andreas Pereira 'şeytan'lıklar peşinde

FUTBOL | 02.04.2020 21:34

Manchester United'dan Andreas Pereira, TikTok'a sardı. Sambacı, Kırmızı Şeytanlar'dan birisi olmanın hakkını verip videoda küçük şeytanlıklar yaptı.

Andreas Pereira 'şeytan'lıklar peşinde

Karantina günlerinde futbolcular, evlerine kapandı ve dış dünyayla olan tüm bağlarını kopardı. Kulüplerin kendileri için verdikleri antrenman programlarını yerine getiren yıldızlar, arta kalan kısımlarda da kendilerine yeni yeni meşgaleler buluyor...

Tuvalet kağıdı sektirme challenge ile başlayan akım; freestyle ve  daha bir çok şeyle devam etti. Kimi mutfağa giriğ yemek yaptı kimi de şarkılar söyleyip sevdiklerine serenat yaptı. Bir de TikTokçular var. 15 saniyelik videolar çeken yıldızlar, ya dans etti ya da türlü türlü numaralar sergileyip sosyal medyada viral olmanın peşine düştü... Onlarda birisi de Manchester United'ın Belçika doğumlu Brezilyalı yıldızı Andreas Pererira...

Kırmızı Şeytanlar'ın 24 yaşındaki orta saha oyuncusu, karantina döneminde TikTok'a bulaşan oyunculardan birisi oldu. Sabah öğünü olan süt ve mısır gevreği yerken ustalaştığı bir tekniği deneyen Pereira, yeni öğretisini sosyal medyadan takipçileriyle paylaşmaktan geri kalmadı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya