SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Antonio Conte Juventus yenilgisini değerlendirdi

FUTBOL | 09.03.2020 17:24

Inter Teknik Direktörü Antonio Conte, deplasmandaki 2-0’lık Juventus mağlubiyeti üzerine maç sonunda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Antonio Conte Juventus yenilgisini değerlendirdi

Inter Teknik Direktörü Antonio Conte, Serie A şampiyonluğu için mücadele ettiği Juventus’a 2-0 kaybettikleri maçtan sonra, basın toplantısında çarpıcı ifadeler kullandı. İtalyan teknik adam, Juventus'un seviyesine gelebilmeleri için daha önlerinde çok fazla yol olduğunu itiraf etti.

“JUVENTUS ÇOK ÖNDE, FARKI AÇTI”

2-0’lık mağlubiyetin ardından konuşan Antonio Conte, “Juventus’a yakın durmaya çalıştık ama olmadı. 2-0’lık yenilgiden ders çıkarmalıyız. Kalite, karakter ve güç bakımından daha iyi noktalara gelmemiz lazım. Juventus’la olan aramızdaki farkı görmek gerekiyor. Onlar sekiz senedir her yıl daha da güçlenen bir takım. Rakibimizin seviyesine erişebilmek için her sezon üstüne koyarak devam etmemiz gerekiyor. Juventus’un diğer takımlarla çok açık bir farkı var” söylemlerinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya