SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Antonio Conte'den önemli açıklamalar

FUTBOL | 22.02.2020 18:40

Inter'in çalıştırıcısı Antonio Conte, Sampdoria müsabakasıyla ilgili önemli söylemlerde bulundu.

Antonio Conte'den önemli açıklamalar

Inter’in teknik direktörü Antonio Conte, yarın oynanacak Sampdoria maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda üç kulvarda oynamanın zorluğuna vurgu yapan Conte, aynı zamanda da takımın oyun sistemi hakkında beyanat verdi.

“Sampdoria hakkındaki düşünceleriniz?”

Sampdoria, Ranieri gibi tecrübeli bir çalıştırıcıya sahip. Canlı bir ekipler. Kaliteli oyuncuları var ve Fabio Quagliarella gibi sürpriz golcüye sahipler.

“Üç kulvarda da iddialı mısınız?”

Perşembe gecesi oynamak işleri zorlaştırıyor. Çünkü hafta sonuna hazırlanmak için ancak 1 gününüz oluyor. Bazen stratejiyi değiştirmek gerekiyor. Bu da zaman alıyor ama alışmak zorundayız.

“Messi’nin Lautaro için söylediklerini duydunuz mu?”

Lautaro çok ciddi ve tam konsantre devam ediyor. Önemli olan büyüme oranıdır. Henüz daha 22 yaşında ve geçen yıla oranla büyük bir gelişim gösterdi. Çok çalışkan biri.

“Brozovic ve Bastoni iyileşti mi?”

Dün idmana çıktılar. Bugünkü durumlarına göre karar vereceğim.

“Farklı bir sistem denemeyi düşünüyor musunuz?”

Bilmiyorum, sistemlerin ne tür garantiler verdiğini görmek zorundayız. Belki bazı maçlarda bir şeyler deneme olasılığım olabilir. Değişiklik için var mı, yok mu göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya