SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Arsenal’dan flaş açıklama!

FUTBOL | 20.04.2020 20:18

Arsenal Kulübü, koronavirüsten ötürü futbolcularının, teknik direktörünün ve personellerinin gönüllü olarak maaş kesintisine gittiğini açıkladı

Arsenal’dan flaş açıklama!

Koronavirüsten etkilenen futbol kulüpleri, maaşlarda kesintilere gitmeye devam ediyor. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal, yeni yaptığı açıklamayla birlikte koronavirüsten ötürü futbolcularının, teknik direktörünün ve personellerinin gönüllü olarak maaş kesintisine gittiğini kamuoyuna duyurdu.

Ada’da daha önce Liverpool ve Tottenham, maaş indirimi konusunda Arsenal gibi açıklama yapmış, daha sonrasında kararlarından vazgeçtiklerini açıklamamıştı.

%12.5 ORANINDA İNDİRİM YAPILACAK

Arsenal Kulübü, yaptığı duyuruda; futbolcuların, teknik direktör Mikel Arteta’nın ve personellerin, maaşlarında yüzde 12.5 olarak gönüllü kesintiye gittiklerini açıkladı.

Diğer bir Premier Lig ekibi Chelsea’de de; teknik direktör Frank Lampard, yardımcıları Joe Edwards, Jody Morris ve Hilario’nun da maaşında yüzde 25’lik bir kesintiye gidecekleri konuşuluyor. Bu sezon başında eski takımına geri dönen Lampard, Chelsea’de yıllık 4 milyon Sterlin kazanıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya