SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Arsenal Teknik Direktörü Arteta sağlığına geri kavuştu

FUTBOL | 23.03.2020 16:24

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs testi pozitif çıkan Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta, hastalığı atlatarak sağlığına geri kavuştu.

Arsenal Teknik Direktörü Arteta sağlığına geri kavuştu

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs(Covid-19) testi pozitif çıkan ünlü Arsenal menajeri Mikel Arteta, vahim hastalığı atlatarak sağlığına geri kavuştu. İngiliz Mirror gazetesinin haberine göre; Pep Guardiola’nın eski yardımcısı, Arsenal’in yeni teknik direktörü Arteta’nın, yeni yapılan koronavirüs testi negatif çıktı ve hastalığı yendi.

MIKEL ARTETA KENDİNİ İYİ HİSSETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan İspanyol teknik adam, hiçbir sıkıntı yaşamadığını ve hastalığı çok rahat bir şekilde geçirdiğini açıkladı. Rahat bir süreç geçirdiğini ifade eden çiçeği burnunda teknik direktör, edinilen bilgilere göre artık hastalığı atlatmış durumda.

Premier Lig yönetimi, yarım kalan sezonu 1 Haziran'da başlatıp turnuvayı altı haftada bitirmeyi; 2020-2021 sezonunu 8 Ağustos'ta başlatıp, kulüplerin bu dönemdeki finansal zararını da minimumda tutmayı hedefliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya