SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kahraman Mehmetçiklerimize Ampute Milli Futbol Takımımızdan anlamlı ziyaret

FUTBOL | 01.03.2020 14:12

Ampute Milli Futbol Takımımız, İdlib’de yaralandıktan sonra Hatay’da tedavisi devam eden kahraman Mehmetçiklerimizi ziyaret etti.

Kahraman Mehmetçiklerimize Ampute Milli Futbol Takımımızdan anlamlı ziyaret

Ampute Milli Futbol Takımımız, Hatay’da tedavisi devam eden kahraman Mehmetçiklerimizi ziyaret etti. Teknik Direktör Osman Çakmak ve beraberindeki heyetle anlamlı bir ziyaret gerçekleştiren milli takımımız, karaman askerlerimize moral verdi.

Ampute Milli Futbol Takımımız, sırayla Reyhanlı Devlet Hastanesi ve Hatay Devlet Hastanesi’nde yatan yaralıları ziyaret etti. Kahraman Mehmetçiklerimizle sohbet eden Teknik Direktör Osman Çakmak, askerlerimize moral verdi. Çakmak, askerlerimize daha sonra milli takım forması hediye etti.

Ziyarette mikrofonlara konuşan Osman Çakmak, “Vatanım için bir ayak feda ettim. Bu güzel ülke için şehit de gazi de olacağız. Ben devletimin tüm imkanlarından faydalanıyorum. Türkiye çok büyük bir devlet. Ben ve ekibim de hemen buraya gelerek gazilerimizi ziyaret ettik. Babalarımızın ve annelerimizin elini öptük” açıklamalarında bulundu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya