SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Atiba sezon sonu bırakacak mı?

FUTBOL | 13.02.2020 10:42

Beşiktaş'ın yıllara meydan okuyan 37 yaşındaki futbolcusu Atiba Hutchinson sezon sonu ile ilgili gönlünden geçeni açıkladı.

Atiba sezon sonu bırakacak mı?

Beşiktaş'ın yıllara meydan okuyan futbolcusu, istikrar abidesi Atiba Hutchinson'ın aktif futbol yaşamına ne zaman nokta koyacağı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Nişantaşı Üniversitesi tarafından düzenlenen ‘International Sport Summit’e katılan Kanadalı futbolcu 1 yıl daha yeşil sahalarda kalmak istediğini ifade etti. 

'KENDİMİ İYİ VE ÇOK GÜZEL HİSSEDİYORUM'

Atiba sezonun bitmesine daha çok olduğunu hatırlatırken "Ancak kendimizi tabii ki buna alıştırıyoruz. 1 senem daha olduğunu düşünüyorum. Kendiimi burada iye ve çok güzel hissediyorum” dedi. 

'SERGEN HOCA ÇOK GÜZEL BAŞLANGIÇ YAPTIK'

Sergen Yalçın ile çok güzel bir başlangıç yaptıklarını ve 2 maçı kazandıklarını da belirten 37 yaşındaki futbolcu "Bir sonraki karşılaşma için çok heyecanlıyız. Fikstürümüz çok yoğun. Biz de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya