SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Atiba’dan sağlık çalışanına anlamlı davet

FUTBOL | 02.05.2020 21:42

Beşiktaş’ın emektar orta sahası Atiba Hutchinson, giydiği tulumun arkasına kendi adını yazan sağlık çalışanını maça davet etti.

Atiba’dan sağlık çalışanına anlamlı davet

Beşiktaş’ın orta sahasında vazgeçilmez isimlerinden biri olan Atiba Hutchinson, siyah-beyazlı kulübün resmi hesabından kısa bir video yayınladı. Atiba, giydiği tulumun arkasında kendi ismini yazan bir sağlık çalışanına anlamdı bir davet gönderdi.

“HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Beşiktaş’ın resmi sosyal medya hesabından videolu açıklama yapan Atiba, "Bu anlamlı yolculuğunuzda size bütün desteğimizi veriyoruz. Sizlere kısa bir video çekmek istedim. Hayatlarını tehlikeye atma pahasına diğer insanların hayatlarını kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bu mücadeleyi gösteren tüm sağlık çalışanlarına mesaj göndermek istiyorum. Bugüne kadar yaptığınız her şey için gerçekten teşekkür ederiz. Her şey için. Böyle olaylar baş edilmesi ve atlatılması bakımından pek kolay olmayan, zor süreçler. Güçlü olun güvende kalın." ifadelerini kullandı.

“VODAFONE PARK’TA OYNADIĞIMIZ BİR MAÇTA BULUŞMAYA DAVET ETMEK İSTERİM”

Hastanede çalıştığı sırada koruyucu tulumun arkasına ‘Atiba 13’ yazan bir sağlık çalışanına mesaj gönderen Kanadalı futbolcu, "Sevgili Mevlüt'e de bir mesajım var. Senin yaptığın her şey için de gerçekten minnettarız. Görev yaparken giydiğin kıyafetin üzerine benim adımı yazdığını gördüm, bu süreç bittiğinde seni Vodafone Park'ta oynadığımız bir maça ya da buluşmaya davet etmek isterim. Seninle stadyumda buluşmak ve tanışmak isterim" açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya