SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Atila Turan: "Milli takıma dönmek istiyorum!"

FUTBOL | 15.03.2021 17:00

Ankaragücü’nün başarılı sol beki Atila Turan Asistanaliz’e özel açıklamalar yaptı.

Atila Turan: "Milli takıma dönmek istiyorum!"

Ankaragücü’nün başarılı sol beki Atila Turan Asistanaliz’e özel açıklamalar yaptı. Başarılı sol bek, özellikle Hikmet Karaman'ın gelişiyle birlikte takımdaki öz güvenin yerine geldiğini ve hocanın gerek saha içinde gerek saha dışında yaptığı dokunuşlarla takımı yukarıya taşıdığını belirtti. Turan, "Bu sezon ligde dört takım küme düşecek. Biz de Hikmet Hoca ve ekibinin gelişiyle kalitemizi skorlara yansıtmaya başladık. Hem iyi oynayıp hem de kazanınca çok farklı noktalara gelebiliyorsunuz takım olarak. Ankaragücü Türkiye’nin en büyük camialarından birisi. büyük Ankaragücü taraftarlarının da desteğiyle bu sezon Süper Lig’de kalacağımıza inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Daha önce milli takım tecrübesi de yaşayan Atila Turan’a kişisel hedeflerini sorduğumuzda ise "Kayserispor’da oynarken Mircea Lucescu tarafından A Milli Takıma seçilmiştim. Bir futbolcunun en büyük hayalidir milli takım. Şükürler olsun ki bana da nasip oldu. Şu anda milli takımımız harika bir jenerasyon yakaladı. Şenol Güneş ve ekibi de çok başarılı işler yaptı. 2017’de nasıl başardıysam tabii ki yeniden A Milli Takım formasını giymek isterim. Milli takıma gitmek için bence hem kulübünüzün hem de futbolcunun kendisinin iyi performans vermesi önemli. Biz de Hikmet Karaman’ın gelişiyle bu aşamayı kaydettik ve her geçen gün iyiye gidiyoruz. A Milli Takım'a tekrar dönebilmek hâlâ hedeflerim arasında. Bunun için çok çalışmaya devam ediyorum. Ay yıldızlı formayı giymek her Türk futbolcunun gururudur." yanıtını aldık.

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya