SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Aurelio De Laurentiis ile Dries Mertens anlaşma masasına oturdu

FUTBOL | 02.03.2020 11:06

Napoli'de ilk yarıda yaşanan kaosun sorumluları arasında gösterilen Mertens ile başkan Aurelio De Laurentiis masaya oturdu.

Aurelio De Laurentiis ile Dries Mertens anlaşma masasına oturdu

Napoli’de sezonun ilk yarısında büyük krize sebebiyet veren oyuncuların başında gelen Dries Mertens, sözleşme uzatmak için İtalyan kulübünün 1 numarasıyla masaya oturdu. Bu anları kaydeden ilmeridianonews.it sitesi, elindeki görüntüyü paylaşarak başkan ile Belçikalı arasındaki pazarlığı ortaya çıkardı.

“Sözleşme görüşmeleri başladı”

Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis, bir otelin restoranında Dries Mertens ile bir araya geldi. Buluşmanın ana maddesi Belçikalı'nın sözleşme yenileme görüşmeleri olduğu yazıldı.

“Gizli kalması bekleniyordu”

Restoranın tenha bir köşesinde Laurentiis ile Mertens yaklaşık 1.5 saatlik bir görüşme gerçekleştirdi. Toplantının muhtemelen gizli kalması bekleniyordu ancak İtalya'da yayın yapan ilmeridianonews.it haber sitesi görüşme anını fotoğraflayarak okurlarına aktardı. Haberden sonra İtalya’nın gündemine bomba gibi düşen fotoğraf birçok dedikoduya sebep oldu.

“Prestij kaybı”

İlk yarıda başkana kazan kaldıran Mertens ile sözleşme imzalamanın başkan için prestij kaybına neden olacağını savunanların yanı sıra Belçikalı futbolcunun takımla devam etmesini isteyenler de yorumlarını dile getirdiler.

Napoli'nin 1 numarası, haziran ayında sözleşmesi bitecek olan Belçikalı golcüyle sözleşme yenilemek istiyor.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya