SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Avcı: Biz gemiyi limana yanaştırırız

FUTBOL | 23.09.2019 23:49

Avcı: Biz gemiyi limana yanaştırırız

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı 5 haftada topladıkları 5 puanın dışarıdan hoş görünmediğini ancak oyunun kendilerine olumlu mesajlar verdiğini söyledi. Avcı, Beşiktaş'a gelirken zorlukların bilincinde olarak göreve başladıklarını belirterek şu açıklamaları yaptı: 

"Kaybettiğimiz bir top sonrası geriye düştük. Rakip öne geçtikten sonra bizim adımıza mesafeler uzamaya başladı. Bugün Burak, Hutchinson, Necip, Douglas ilk defa oynuyor. Maç eksiği olan oyuncular vardı. Kurguda değişiklikler vardı.

'HİÇBİR TARAF GÜL BAHÇESİ DEĞİL'

Burak ilk defa resmi maça çıktı ve çok fedakarlık yaptı. Oyunun özellikle son 15 dakikasında seyircinin verdiği müthiş destekle penaltıdan gol bulduk. O bölümde oyunu kazanabilirdik. Ondan önceki bölümde de kaybedebilirdik. 

Bugün itibarıyla 5. haftada 5 puan belki dışarıdan hoş gözükmüyordur. Buraya gelirken, Beşiktaş'ın büyüklüğünü ve zorluklarını bilerek geldik.

Hiçbir taraf gül bahçesi değil. Belki insanlar memnun değil ama Beşiktaş taraftarı her şartta takımına destek olmuştur. Destek olmaya devam etsin.

Bu ligin büyük, hep yarışın içinde olan takımlarından biriyiz. Biriyle aramızda 5, biriyle de 3 puan var. Oyun bize doğru mesajlar veriyor. Özellikle sakatlıklar, kırmızı kartlar, bireysel hatalar biraz yorucu oldu. Ona rağmen oyuncu inanıyor, biz de inanıyoruz. Reaksiyon veriyorlar, umarım kısa sürede bunun karşılığını alırız. 

'TARAFTAR DESTEK OLSUN BİZ GEMİYİ LİMANA YANAŞTIRIRIZ'

Oyuncular son 15 dakika önemli bir reaksiyon verdi. Bunu yaptıklarına göre etkilendiklerini düşünmüyorum. Beşiktaş taraftarı duygusu, coşkusu ve ruhuyla şartlar ne olursa olsun takımına destek olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bunu son bölümde de gösterdiler.

Biz gemiyi limana yanaştırırız. Bunda en ufak bir sıkıntı yok. Aramızda çok büyük puan farkı yok. Biz oynamaya, oyunun içinden aldığımız mesajlara devam edeceğiz.

Bazen istediğin oyuncuyu alamayabiliyorsun. Maliyeti, oyuncunun gelmemesi, tercihi, parasal yükü, bir sürü şey çıkabilir. Şu anki mevcutta kullanabileceğimiz oyuncular bunlar. 

Sonuçta bir oyunu geliştiriyoruz. Bu oyun beğenilmiyorsa, insanların tavsiye ettiği oyun ne, ben onu çok merak ediyorum. En iyisini, oyuncudan da geri bildirim alarak yapmaya çalışıyoruz. Hemen olmuyor, playstation gibi değil bu." 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya