SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İşte Aziz Yıldırım'ın Nihat Özdemir hakkındaki düşünceleri...

FUTBOL | 07.06.2020 10:15

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in şike hakkında yaptığı açıklamalar üzerine Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Özdemir'in niyetinin anlaşılan gibi olmadığını düşünüyor.

İşte Aziz Yıldırım'ın Nihat Özdemir hakkındaki düşünceleri...

Geçtiğimiz günlerde TFF Başkanı Nihat Özdemir’in şikeyle ilgili yaptığı açıklamaya Fenerbahçe camiasından tepkiler sürüyor. Özdemir, birkaç gün önce katıldığı yayında “9 senedir herhangi bir şekilde bir şike olayına şu ana kadar rastlamadık” söylemlerini kullanması üzerine sarı-lacivertli camiadan sert tepkiler aldı.

TFF Başkanı’nın bu söylemlerinden önce Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy daha sonra da Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Nihat Özdemir’i hedef alan açıklamalarıyla gerginlik zirveye tırmanmıştı.

“Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi?”

Konuyla ilgili Aziz Yıldırım’ın Nihat Özdemir ile yaptığı telefon görüşmesinden birkaç cümle aktaran Hürriyet Spor Müdürü Mehmet Aslan, “Aziz Yıldırım, eski dostu Nihat Özdemir’in ifadelerinin amacını aşar bir şekilde yorumlanmasından yana değil. Nihat Bey’e söylediği sözler bunun bir göstergesi: Nihat Bey, böyle saçma sapan bir şey olabilir mi?” ifadelerini kullandığını yazdı.

“Sadettin Saran, Mehmet Ali Aydınlar örneği ortada…”

Eski Fenerbahçeli oyuncu aynı zamanda da TFF Yönetim Kurulu’nda bulunan Selim Soydan’ın da konuyla ilgili düşüncelerine ulaşan Mehmet Aslan, “Bu tartışmalar bize neleri, ne değerleri kaybettirdi. Sadettin Saran örneği ortada. Kulübe varını yoğunu vermeye hazır Mehmet Ali Aydınlar örneği ortada. Şimdi de Nihat Özdemir... Özdemir, F.Bahçe’nin şike yaptığını bırak söylemeyi, aklının ucundan bile geçirmez” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya