SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Bahçeye geçtiler, efsane anları canlandırdılar

FUTBOL | 20.04.2020 21:25

Yakın bir arkadaş çevresi, bahçelerinde futbol oynadı. Bu ekip, futbol tarihinde ne kadar unutulmayan olay varsa, onu yeniden canlandırdı.

Bahçeye geçtiler, efsane anları canlandırdılar

Koronavirüs nedeniyle insanlar son günlerini evlerinde geçirmeye devam ediyor. Birçoğumuzun evin önünde futbol oynamak için bahçesi olmasa da, bazılarımız bu konuda çok şanslı. Yakın bir arkadaş çevresi, bu bağlamda yeni bir içerik üretti. Futbol tarihinde unutulmayan olayları canlandıran bu ekip, izleyenleri oldukça güldürdü.

GOLLERDEN TUT, KAVGALARA KADAR HEPSİNİ CANLANDIRDILAR

Bitirim ekip, bahçelerinde futbol oynarken birçok unutulmayan saha olaylarını da kayda almayı unutmadı. Videoya Robin van Persie’ye ‘Uçan Hollandalı’ lakabını verdikleri golle başlayan ekip, daha sonra Cristiano Ronaldo’nun Dünya Kupası’nda İspanya’ya attığı harika frikik golünü canlandırarak devam etti. Gollerle de sınırlı kalmayan ekip, hafızalardan halen unutulmayan Zidane – Materazzi ve Rooney – C. Ronaldo kavgasını da canlandırmayı es geçmedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya