SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Selahattin Baki: Pelkas-Fenerbahçe buluşması romantik bir hikaye!

FUTBOL | 06.10.2020 17:02

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Dimitris Pelkas hakkında itirafta bulundu. Baki, "Pelkas-Fenerbahçe buluşması romantik bir hikaye" dedi.

Selahattin Baki: Pelkas-Fenerbahçe buluşması romantik bir hikaye!

Transerin son gününde imza şovu yapan Fenerbahçe, Diego Perotti ve Kemal Ademi'nin ardından kadrosunu PAOK'tan Dimitris Pelkas ile güçlendirdi. 26 yaşındaki Yunan yıldız kendisini 3 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladıktan sonra FB TV mikrofonlarına açıkalamalarda bulundu.

Transferinden dudyduğu mutluluğu dile getiren Pelkas, "Burada olmaktan son derece mutluyum. Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulübü... Elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum ki; kulübüm hedeflerine ulaşabilsin" ifadelerini kullandı.

PELKAS: FENERBAHÇE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ

Forma numarasının 14 olacağını açıklayan Yunan yıldız, "Aslında 10 numarayı giymek istiyordum. Ancak Samatta giyiyor olacak. Bu bir problem değil. Sonuçta numaralar oynamıyor. Futbol sahada oynanıyor. 14 ya da 10 benim için bir sıkıntı yok.

Elimden gelenin en iyisini vermek istiyorum. Umarım korona dönemi en kısa sürede biter, biz de taraftarlarımızın önüne futbol oynama şansına erişiriz. Çünkü stadyumumuz dolu olduğunda; çok güzel bir atmosfer olduğunu biliyorum" dedi.

PELKAS: ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIM

İmza töreninde hazır bulunan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Danabaş, Dimitris Pelkas'a hoş geldin diyerek sözlerine başladı ve şöyle devam etti: "10 numara mevkisine; bizim için çok önemli bir yerden; Atamız'ın doğduğu şehir olan Selanik'ten bir transfer yapıyoruz. Kendisinin gerçek Fenerbahçeli olacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum."

Kemal Danabaş gibi imza törenlerinin vazgeçilmezi haline gelen Selahattin Baki de şu ifadeleri kullandı:

BAKİ: BU BULUŞMA ROMANTİK BİR HİKAYE

"Dimitris Pelkas için daha önce de nabız yoklamıştık. Bu işler, zaman ve zemin meselesi olduğu için olmamıştı. O dönem Fenerbahçe'ye oldukça bir sempati duyan Pelkas, İstanbul'a da gelip basketbol takımımızı tribünde desteklemişti. Pelkas-Fenerbahçe buluşması; 1,5-2 yıllık romantik bir hikaye. Çok iyi bir transfer yaptık. Hayırlı uğurlu olsun."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya