SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Balıkesirspor için düzenlenen gecede binlerce forma satıldı

FUTBOL | 18.02.2020 10:26

Ekol Hastanesi Balıkesirspor'da yardım için düzenlenen gecede, toplam 17 bin 82 forma satışı yaptı.

Balıkesirspor için düzenlenen gecede binlerce forma satıldı

Avlu Konge ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen, Ekol Hastanesi Balıkesirspor  kulübünün yardım için düzenlediği  gecede, toplam 17 bin 82 forma satışı yaptı. Düzenlenen etkinliğe futbolcular da katıldı. Binlerce formanın satıldığı gecede Sezer Özmen, Serdar Güncü, Berat Aydoğdu ve takım kaptanı Hırvat kaleci Andrija Vukovic, telefonun başına geçerek forma satışı gerçekleştirdi. Formaların tanesinin 100 liradan satıldığı gecede konuşan Vukocic, "Balıkesirdeki 5. yılım. Bu kulüp zaman zaman maddi sıkıntılar çekti ama şu anda en zor olduğu dönemi yaşıyor. Bu takıma ve şehre gönül veren herkesten destek bekliyoruz, başka Balıkesir yok." dedi.

Ekol Hastanesi Balıkesirspor Kulüp Başkanı Kadir Dağlı, ligdeki yerlerinin kıymetini bilmeleri gerektiğini söyleyerek, "Altyapımızdan yetiştirdiğimiz oyuncular burada ve biz bu futbolcularla tekrardan bu kulübü ayağa kaldıracağız. Örnek verirsek Cengiz Ünder. Balıkesir altyapısını güçlendirmek istiyoruz. Balıkesirspor'un para için kimsenin ayağına gitmemesi lazım. Galibiyette değil mağlubiyette de, bizi yalnız bırakmayan siyaset ve basın istiyoruz." ifadelerini kullandı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ise kulübün kurulduğu tarih dolayısıyla 1966 adet forma satın aldı. Daha sonra Başkan Yılmaz, taraftarın isteği üzere aldığı forma sayısını 2 bine çıkardı. Gecenin sonunda etkinlikte toplam 17 bin 82 forma satıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya