SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Barcelona, Messi'nin yerine Dybala'yı düşünüyor!

FUTBOL | 23.08.2020 20:01

Barcelona, takımdan ayrılması gündemde olan Messi’nin yerine, Juventus’tan Paulo Dybala’yı düşünüyor.

Barcelona, Messi'nin yerine Dybala'yı düşünüyor!

Avrupa'da transfer piyasası olası bir Messi-Barcelona ayrılığı üzerine yeni senaryolara şimdiden hazırlanıyor... Katalan ekibi her ne kadar yıldız oyuncusunu kaybetmek istemese de Messi'nin takımdan ayrılmayı kafasına koyduğu iddiası Avrupa basınında gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Her gün yazılan ayrılık haberlerine bir yenisi Daily Mail tarafından eklendi. İddiaya göre; Arjantinli süperstar, Ronald Koeman'ın göreve gelmesine rağmen kulüpte kendisi için bir gelecek göremiyor ve mevcut yönetimin Barcelona için başarıyı getirecek yenilikleri yapacağına inanmıyor.

Öte yandan biten sezonu kupasız kapatan Katalanlar benzer bir durumun önümüzdeki yıl tekrar yaşanmasını istemiyor. Bu yüzden; takımın güç kaybetmesi istemeyen yönetim, Messi'nin ayrılması durumunda bu oyuncunun yerini bir başka Arjantinli Paulo Dybala ile doldurmayı düşünüyor.

Haberde ayrıca her iki yıldız oyuncunun da kulüplerinde mutsuz olduğu ve bu değişimin gerçekleşmesinin olası olduğu öne çıkan iddialar arasında yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya