SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nou Camp’ın ismi değişiyor!

FUTBOL | 21.04.2020 18:55

Koronavirüs için yardım toplayan Barcelona, Nou Camp’ın isim haklarını önümüzdeki sezon için satışa sunmaya hazırlanıyor.

Nou Camp’ın ismi değişiyor!

Koronavirüs nedeniyle finansal anlamda sıkıntılar çeken futbol kulüpleri, yeni kaynaklar yaratmaya devam ediyor. İspanya La Liga devi Barcelona, bu bağlamda radikal bir karara imza attı. Katalan ekibi, önümüzdeki sezon için; Nou Camp Stadyumu’nun isim haklarını, koronavirüsle mücadele kapsamında satışa sunmaya hazırlanıyor.

KULÜPTEN YAZILI AÇIKLAMA YAPILDI

Katalan ekibi, olağanüstü yönetim kurulu toplantısının ardından, yazılı açıklama yaptı. Kulüp, stadyumlarının isim haklarının ticarileştirileceği üzerine karar verdi. Bu kararla birlikte tarihinde ilk kez Nou Camp’ın ismini değiştirecek Katalan kulübü, sponsorluk sürecinin Barça Vakfı tarafından yürütüleceğini açıkladı. Barcelona, aynı zamanda buradan elde edeceği geliri koronavirüsle mücadele kampanyasında kullanacağını da söyledi. Yeni bir sponsorluk kararı alan Katalanlar, bu süreci sadece önümüzdeki sezonda uygulayacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya