SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Barcelonalı futbolcular maaşlarında kesintiye gitti

FUTBOL | 30.03.2020 17:48

Barcelona futbolcuları, kulüplerine bu zor süreçte destek olma amacıyla maaşlarında kesintiye gittiklerini açıkladı. Duyuruyu kaptan Messi yaptı.

Barcelonalı futbolcular maaşlarında kesintiye gitti

Barcelonalı futbolcular, koronavirüs nedeniyle birçok kulübün finansal anlamda sekteye uğraması yüzünden, kendileri adına maaşlarında %70 olarak indireme gideceklerini açıkladı. Bu sıkıntılı günlerde zor bir süreçten geçen Katalan ekibinin futbolcularının bu fedakarlığını; Kaptan Messi basına duyurdu.

MAAŞLARINDA İNDİRİME GİDEREK DİĞER PERSONELLER İÇİN BİR BÜTÇE AYIRDILAR

Barcelona kaptanı Lionel Messi’nin paylaştığı duyuruda; Katalan ekibinin futbolcuları, kulüpteki diğer personellerin bu ekonomik sıkıntıdan etkilenmemeleri için maaşlarında %70’lik bir kesintiye gittiklerini açıklandı. Dünyanın en iyi oyuncularından biri olan Messi, takım olarak bu kararı verdiklerini ve kulüp personellerinin maaşlarında hiçbir sıkıntı yaşanmayacağını da ekledi.

Cristiano Ronaldo’nun ardından maaşında kesintiye giden diğer bir über yıldız olan Messi, Portekizli yıldız ile birlikte tüm dünya futboluna ekonomik anlamda mesajlar vermeye devam ediyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya