SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Başakşehir'in Ramadan Sobhi'ye yaptığı teklif açıklandı!

FUTBOL | 08.11.2020 08:35

Mısır ekibi Pyramids'te forma giyen Ramadan Sobhi'nin Medipol Başakşehir'den transfer teklifi aldığı açıklandı.

Başakşehir'in Ramadan Sobhi'ye yaptığı teklif açıklandı!

Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'ı kendi evinde 2-1 mağlup ederek tarihi bir başarıya imza atan Medipol Başakşehir'in geçtiğimiz yaz Huddersfield'dan ayrılarak Pyramids'in yolunu utan Ramadan Sobhi'ye transfer teklifinde bulunduğu ortaya çıktı. 23 yaşındaki sol açığın eski menajeri Nader Shawky, Al Ahly TV'ye yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Başakşehir'den yıllık 1.3 milyon dolarlık bir teklif almıştık. Ayrıca 500 bin dolar da performans bonusu önermişlerdi. Bu, Avrupa ölçeğinde kendisi için iyi bir maaştı. Ancak o, Başakşehir'e gitmeye ikna olmadı ve teklifi geri çevirdi. Ramadan'ın Pyramids'i seçmesine kızmıyorum. İstediğini yapmakta özgür ama başka kişileri bu durumdan sorumlu tutmamalı.

Al Ahly, Ramadan'ın Pyramids'e imza attıktan sonra söylediklerinin tam aksine onu Huddersfield'dan alabilmek için her şeyi yaptı. Ben de ona şayet Al Ahly'i bu şekilde yarı yolda bırakıyorsa bir daha asla bu takıma dönmemesi gerektiğini söyledim."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya