SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Başakşehirli Rafael, Louis van Gaal'i bombaladı!

FUTBOL | 01.08.2021 08:59

Başakşehir'de forma giyen Rafael, kardeşi Fabio ile birlikte kaleme birlikte kaleme aldıkları otobiyografilerinde Louis van Gaal'e sert sözlerle yüklendi.

Başakşehirli Rafael, Louis van Gaal'i bombaladı!

Başakşehir'in geçtiğimiz yaz Olympique Lyon'dan kadrosuna kattığı Rafael, Turuncu Lacivertliler ile bir önceki sezon 28 maçta görev yapmıştı. Brezilyalı sağ bek, kardeşi Fabio ile birlikte kaleme aldıkları otobiyografilerinde Manchester United'dan eski hocası olan Louis van Gaal'e ise sert sözlerle yüklendi. 28 yaşındaki futbolcu, The Sunshine Kids: Fabio & Rafael Da Silva adlı kitapta Hollandalı teknik adamdan şu şekilde bahsetti:

"Van Gaal geldiğinde bana 'Tamam, gidiyorsun.' dedi. İstediği ve istemediği oyunculara dair bir fikirle gelmişti. Sonrasında da ani değişimler yapmaya koyuldu. Ancak hiçbir zaman açıklamada bulunmadı. Ancak başka insanlardan bazı sözler duymuştum. Daha gelmeden önce bile herkes bana 'Brezilyalılardan nefret eder.' diyordu. Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum ama bu durumun Barcelona'da çalıştığı dönemde Rivaldo ile başladığını işittim. Rivaldo'yu kulübüye çekmiş ve o da van Gaal hakkında kötü şeyler söylemeye başlamış. Hatta kendisini kovdurmaya çalışmış."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya