SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Başarı hikayesi yazıyoruz"

FUTBOL | 08.08.2020 09:36

Altınordu başkanı Seyit Mehmet Özkan, önemli konular hakkında açıklamalar yaptı.

"Başarı hikayesi yazıyoruz"

Türkiye'deki altyapı duruşunun köşe taşı Altınordu'nun başkanı Seyit Mehmet Özkan, bir basın bülteniyle kulübün hedefleri ve merak edilenleri açıkladı. 7 Ağustos 2020 tarihli bu bültende Özkan, "ALTINORDU, 2020-2021 sezonunun ilk antrenmanını yaptı. İdmanı Başkan Seyit Mehmet Özkan, İcra Kurulu Başkanı (CEO) Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez ile idari bölüm yönetmenleri ile Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) teknik kadrosu da izledi.

Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’ndeki idmandan önce Başkan Seyit Mehmet Özkan, tüm katılımcılara hitaben kısa bir konuşma yaparak “Bu toprakların çocuklarını yetiştirmek, onlara A Takım’da forma giydirmek ve takım fotoğrafını üç yılda bir tamamen değiştirmek yani sırası gelen her genci A Takım’a çıkarmak hayalim var” 

“Bu topraklarda doğdu, bu topraklarda büyüdüm ve yine birada toprak olacağım. Bu gök kubbede hoş bir sada bırakabilirsem ne mutlu bana. Bu toprakların çocukları için bir şeyler yapmak mutlulukların en güzeli” dedi. Yaşamı boyunca hep zor olanı seçtiğini ifade eden ve bunu artık bir yaşam felsefesi haline getirdiğini belin kan, “Üç tane yabancı alıp şampiyonluğa oynamak kolay. Parası olan herkes yapabilir. Fakat ben Altınordu arması altındaki herkes ile bir başarı hikâyesi yazmaya çalışıyoruz. Bu hikâye, şampiyonluklardan çok daha önemli” diye konuştu.

Seyit Mehmet Özkan sözlerine, "Pandemi nedeniyle çok zorlu bir sezonu geride bıraktıklarını da kaydeden Özkan, “Birinci hedefimiz, La Liga’da sadece kendi topraklarının çocuklarına forma veren, her yıl Avrupa kupalarında mücadele eden ve La Ligi’da tarihinde küme düşmeyen üç takımdan biri olan Athletic Bilbao gibi bir kulüp düzeyine ulaşmak. Pandemi nedeniyle tüm dünya gibi ülkemiz de kriz yaşadı. Umarım her şeyi geride kalacak ve yeni sezonda çok daha başarılı olacağız" diyerek benzeri bir doğrultuda ilerleyen Avrupa kulüplerinden Athletic Bilbao'yu da örnek göstererek son verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya