SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de radikal karar!

FUTBOL | 14.06.2020 14:32

Fenerbahçe, corona virüsün getiridği zorlukları aşmak için dünyadaki diğer kulüpler gibi maaşlarda zorunlu indirim yolunu tercih etmeyeceği iddia edildi.

Fenerbahçe'de radikal karar!

Corona virüs nedeniyle ekonomik anlamda dibe batan kulüpler birer birer oyuncularına ödediği maaşlarda indirime gitme kararı almıştı. İndirimin öncülerinden olan Galatasaray’ın ardından birçok kulüp de kesinti kararını uygulamaya koydu. Fenerbahçe ise genelin aksine daha farklı bir uygulamayla futbolcularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

“Zorunlu indirim yok”

Sarı-lacivertli yönetim, ekonomik zorlukların üstesinden gelmek için kaynak arayışına çıkarken; takım içinde de gönüllü indirim talebinde bulunacak. Türkiye gazetesinin haberine göre; Ali Koç ve yönetimi, zorunlu kılmadıkları bu kesinti için kapsamlı bir sunum hazırlayacak. Finansal işlerden sorumlu olan profesyonellerin hazırlayacağı sunum sonrası isteyen oyunculardan yüzde 15’lik kesinti yapılacak.

"Beşiktaş'ta indirim görüşmeleri devam ediyor"

Bir süredir oyuncularla tek tek masaya oturan Beşiktaş Yönetimi, indirim konusunda yabancı oyuncuları ikna etmek konusunda sıkıntılar yaşadı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya