SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alman ekibi, antrenmanlara başlama kararı aldı!

FUTBOL | 06.04.2020 17:06

Alman ekibi Bayern Münih, koronavirüs nedeniyle antrenmanlara bir müddet verilen aranın ardından, idmanlara başlayacağını açıkladı.

Alman ekibi, antrenmanlara başlama kararı aldı!

Almanya Bundesliga ekiplerinden Bayern Münih, koronavirüs nedeniyle futbolcularını karantina altına gönderdikten sonra; yavaştan ufak gruplar halinde antrenmanlara başlayacağını açıkladı.

Bavyera ekibi, koronavirüsün farkında olduklarını fakat idmanlara evden devam etmeyeceğini ve tesislere geçeceğini kamuoyuna duyurdu.

BUNDESLİGA YÖNETİMİ, 5 NİSAN TARİHİNE KADAR SINIR KOYDU

Bundesliga Yönetimi, tüm kulüplere bir genelge yayınlayarak; 5 nisan tarihine kadar karantina altında kalmalarını açıkladı. Bu tarihin geçmesinin ardından artık idmanlara tesislerde devam edeceğini açıklayan Münih ekibi, Almanya’da yeşil çimlere dönecek ilk takım olacak.

Bayern Münih, kamuoyuna yaptığı açıklamada, “6 Nisan Pazartesi itibariyle çalışmalarımız tesislerde yapılacak ufak gruplar halinde devam edecektir. Alman Hükümetinin ve sağlık çalışanlarının uygun bir şekilde idmanlar yapacağız. Tüm hijyenik şartlara uyacağız. İdmanlarımızı seyretmeye, lütfen taraftarlarımız gelmesin” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya