SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beklenen karar geldi! Premier Lig…

FUTBOL | 18.05.2020 19:00

Premier Lig’de beklenen karar geldi. Kulüpler, yapılan toplantıdan sonra oy birliğiyle yarından itibaren antrenmanlara dönme yönünde karar aldığını açıkladı.

Beklenen karar geldi! Premier Lig…

İngiltere Premier Lig’inde koronavirüsten sonra yeşil sahalara dönmek için ilk adımlar atıldı. Geri dönüş için toplanan kulüpler, telekonferans yoluyla bir görüşme gerçekleştirdi. Toplantıda alınan kararları açıklayan Premier Lig Yönetimi, kulüplerin oy birliğiyle yarından itibaren küçük gruplar halinde antrenmanlara başlayacağını duyurdu.

KATI KURALLAR UYGULANACAK

Daha önce açıklanan antrenman protokollerine göre idmanlarını gerçekleştirecek olan kulüpler, sosyal mesafe kurallarına uyarak çalışmalarına başlayacak. Federasyon tarafından uygulanan katı kurallara göre; şu anda temasa izin verilmiyor.

İngiltere hükümeti ve doktorlar tarafından istişare yapılarak bu kararın alındığını açıklayan Premier Lig yönetimi bu anlamda futbolcular ve bağımsız uzmanlarla da görüşüldüğünü belirtti.

Yöneticiler, en üst düzey güvenlik yöntemleriyle antrenmanların yapılacağını vurguladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya