SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

SON DAKİKA | Beşiktaş, 42 milyon TL'yi kasasına koydu...

FUTBOL | 01.06.2020 11:23

Beşiktaş, göğüs sponsorluğu için Koç Holding şirketlerinden Beko ile 42 milyon TL'lik anlaşmaya imza attığını KAP'a bildirdi.

SON DAKİKA | Beşiktaş, 42 milyon TL'yi kasasına koydu...

Beşiktaş’ta en önemli konulardan biri olan forma sponsorluğu çözüme kavuştu. Göğüs sponsorluğu bulmak konusunda büyük sıkıntılar yaşayan Süper Lig ekipleri, geçtiğimiz senelere oranla daha düşük tutarlarla anlaşmalarını yaptılar. Galatasaray geçen sezon Terra Pizza ile toplam 38 milyon TL + KDV gibi kârlı bir anlaşmaya imza atarken; Fenerbahçe de Koç Grubu şirketlerinden Avis ile anlaşma sağlamıştı.

“Efsane sponsor geri döndü!”

Siyah-beyazlıların bu seneki göğüs sponsoru kim olacak soruları ayyuka çıktı. Kara Kartal, bugün KAP’a yaptığı bildirimle 42 milyon TL + KDV olmak üzere 2 yıllık anlaşma yaptığını duyurdu. Beşiktaş, KAP'a yaptığı bildirimde; Koç Holding şirketlerinden biri olan ve aynı zamanda Beşiktaş’ın efsane sponsorlarından BEKO ile anlaşma sağlandığını açıkladı.

“Taraftar mutlu”

Siyah-beyazlı taraftarın yüreğine su serpen bu anlaşma aynı zamanda da efsanevi sponsorun geri dönmesi büyük mutluluk yarattı. Beşiktaş, BEKO sponsorluğunda 100. yılında şampiyonluk yaşarken; birçok başarıya da aynı marka birlikteliğinde imza atmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya