SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Belhanda, takımdan ayrılıyor mu? Menajer D’avila açıkladı...

FUTBOL | 09.06.2020 17:02

Galatasaray’ın futbolcusu Belhanda’nın menajerliğini yürüten William D’avilla, Radyaspor’a önemli açıklamalarda bulundu.

Belhanda, takımdan ayrılıyor mu? Menajer D’avila açıkladı...

Galatasaray’ın Faslı orta saha oyuncusu Belhanda’nın son günlerde adı Arap takımlarıyla anılmıştı. 30 yaşındaki futbolcunun menajeri William D’avila, Radyaspor’a açıklamalarda bulundu.

“BELHANDA İÇİN ARAP VE İSPANYOL TAKIMLARIN İLGİSİ VAR”

Ayrı zamanda Emre Kılınç ve Henry Onyekuru’nun da menajerliğini yürüten D’avila, transfer konularına açıklık getirerek; “Belhanda için somut bir şey yok. Belhanda, İstanbul’u seviyor ve Galatasaray’da oldukça mutlu. Belhanda ile ilgilenen İspanyol ve Arap takımları var. Al-Hilal’den teklif almadık ancak ilgileri var. Belhanda şu an teklifleri düşünmüyor. Belhanda para veya sportif nedenlerden dolayı Galatasaray’dan ayrılmak istemiyor. Emre Kılınç için ise henüz anlaşma yok. Galatasaray ve diğer kulüplerle görüşmeler devam etmekte. Onyekuru da kariyerine Galatasaray da devam etmek istiyor.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya