SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bu hareket Belhanda'ya pahalıya mal oldu...

FUTBOL | 04.07.2020 15:39

Galatasaray'ın elden çıkarmak için büyük uğraşlar verdiği Younes Belhanda'nın Al Nasr'a transferinin gerçekleşmesini engelleyen isim ortaya çıktı: Abderazak Hamdallah.

Bu hareket Belhanda'ya pahalıya mal oldu...

Yeni sezon kadro çalışmaları kapsamında hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da gidecek isimler oldukça önem taşıyor. Zirveden uzak düşen Aslan, şampiyonluk gelirlerinden de oldu. Bu yüzden oyuncu satarak kendisine transferde alan yaratmak isteyen sarı-kırmızılılarda; takımdan gönderilecekler listesinin en başında Younes Belhanda yazıyor.

Gelecek sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Faslı oyuncudan para kazanmak isteyen Galatasaray yönetimi; Körfez ülkeleriyle transfer görüşmeleri yapıyor. Öyle ki Suudi Arabistan temsilcisi Al Nasr, 30 yaşındaki oyuncuyu renklerine katmak için sarı-kırmızılılarla görüştüğü sırada bir anda transferden vazgeçti...

SEN MİSİN ODA BASAN, ADAM DÖVEN!

Belhanda'yı transfer etmekte oldukça istekli olan Suudi ekibinin bu tavrı Galatasaray yönetimi tarafından hayretle karşılandı. Al Nasr'ı; golcü oyuncusu Abderazak Hamdallah'ın bu transfer girişiminden vazgeçirdiği iddia edildi. Al Watan gazetesinin manşetten duyurduğu haberde; Faslı golcünün vatandaşıyla kavgalı olduğu için transferin önüne set çektiği öğrenildi.

Belhanda ile arası açık olan 29 yaşındaki oyuncu, yöneticileriyle yaptığı görüşmelerde baskın çıktı ve transferi engelledi. Transferi baltalayan Hamdallah, böylece Younes Belhanda'dan öcünü almayı başardı. 2019'daki Afrika Uluslar Kupası'nda Fas Milli Takımı'nın kadrosunda yer alan ikilinin kavgası oldukça yankı bulmuştu.

ÖCÜNÜ ALDI, TRANSFERİ BALTALADI!

İddialara göre, kampta Mehdi Benatia önderliğindeki bir grup Abderazak Hamdallah'ın odasına girip oyuncuyu darp etti. Bu futbolcuların arasında; Boussoufa, Faysal Fajr, Nabil Dirar ve Belhanda'nın da olduğu öğrenildi. Odasında baskın yiyen Hamdallah'ın Benatia ve Belhanda'nın başını çektiği grup tarafından fena halde tartaklandığı iddia edilmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya