SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Berkan Kutlu: Benim için ve ailem için çok büyük bir gurur!

FUTBOL | 05.10.2021 20:09

A Milli Takım aday kadrosuna ilk kez davet edilen Berkan Kutlu, antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu.

Berkan Kutlu: Benim için ve ailem için çok büyük bir gurur!

Berkan Kutlu, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'ndeki antrenman öncesinde konuşarak ilk kez bu seviyede olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu söyledi.  

Berkan, "A Milli Takım’a katıldığım için çok mutluyum. Benim ve ailem için çok büyük bir gurur. Görevimizin farkındayız. 4 maçımız var ve bu maçları en iyi şekilde oynayıp önümüze bakacağız. Yeni bir hoca var takımda, yeni bir atmosfer. Ben önceki kamplarda burada olmadığım için geçmişle ilgili bir şey diyemem. Ama gelecekle ilgili konuşabilirim. Toplantılarımız oldu. Çok taktik ve teknik üzerine konuşmalar oldu. Hocamızın bizden istediklerini öğrenip, sahada da bunu pratiğe dökmek isteyeceğiz." şeklinde konuştu.  

Berkan, "A Milli Takım'dan daha önce de davet bekledin mi?" sorusuna; "Bir beklenti oluyordu daha önceki maçlarda ama üzülmedim, tersine daha fazla çalıştım buraya gelmek için. Önemli olan buraya gelmek değil, burada kalıcı olmak önemli. Buraya çok insan gelir ama geldiğinde kalıcı olmak en önemlisi." yanıtını verdi.

Genç futbolcu, Stefan Kuntz'un göreve gelmesi hakkında ise "Ben Alman ekolüne yakınım. Eğitimimi İsviçre’de aldım. Benzer durumları gördüm hocanın taktik analizlerinde. Bize çok şey katabilir. İnşallah çok güzel olacak. Hemen hemen her oyuncu İngilizce biliyor. Hoca da İngilizce biliyor ve tercümanlar da var. Hocayla anlaşamama gibi bir durum olmadığını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya