SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Berke Özer kaleyi Altay Bayındır'dan devralıyor

FUTBOL | 17.04.2020 12:03

Fenerbahçe gelecek sezon kalesini Berke Özer'e emanet etmeye hazırlanırken; as kaleci konumundaki Altay Bayındır'ı ise satmayı planlıyor.

Berke Özer kaleyi Altay Bayındır'dan devralıyor

Fenerbahçe’nin sezon başında Belçika’nın Westerlo takımına kiraladığı Berke Özer’i gelecek sezon için kadro planlamalarına dahil etti. Altınordu’dan 17 yaşında sarı-lacivertli kulübe dahil olan Berke, gelişiminin devam edebilmesi adına Belçika’nın yolunu tuttu.

“Altay Bayındır da listede”

Kanarya’nın planı ise kötü ekonomik tablodan oyuncu satışlarıyla düzlüğe çıkmak. Bunun için de Vedat Muriqi, Ozan Tufan gibi futbolculara gelecek olan teklifleri dinleyecek olan Fenerbahçe Yönetimi; bu listeye Altay Bayındır’ı da ekledi.

Başarılı eldiven 2 sezondur ortaya koyduğu performansla Avrupalı scout’lar tarafından fark edilmeyi başardı. Zaman zaman hatalar da yapan Altay, sezon genelinde yüksek kurtarış yüzdesine sahip kaleciler arasında yer alıyor.

“Harun Tekin gidebilir”

Bir diğer yandan yedek kaleci konumundaki Harun Tekin’in durumu da Altay Bayındır’ın akıbetine bağlı olacak. 22 yaşındaki kaleci Avrupa’ya gitmediği takdirde Harun ise 3 kaleci konumuna düşecek. Sarı-lacivertli yönetim, takımın maaş bütçesini de düşürmek için Harun Tekin’i göndermeyi amaçlarken, 3. kaleci olarak altyapıdan bir oyuncuyu kullanmak istiyor.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya