SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bernard Mensah: Süper Lig zor

FUTBOL | 22.04.2020 12:58

Hes Kablo Kayserispor’un formasını giyen Bernard Mensah, Türkiye’ye gelmeden önce Süper Lig’in kolay bir lig olduğunu düşündüğünü söyledi.

Bernard Mensah: Süper Lig zor

Süper Lig’de Hes Kablo Kayserispor’un formasını giyen Bernard Mensah, kariyerine ilişkin açıklamalarda bulundu. İHA'ya samimi açıklamalar yapan Mensah, Türkiye’ye gelmeden önce Süper Lig’in kolay bir lig olduğunu düşündüğünü itiraf etti.

“SÜPER LİG’İ KOLAY SANIYORDUM”

Kayserispor’daki 2. yılını geçiren Mensah, “Yıllardır Portekiz’de oynadım, taktiksel açıdan orada futbol biraz daha farklı. Taktik mantalitesi daha önemli orada. La Liga zaten daha farklı bir lig. Türkiye’ye gelmeden önce Süper Lig’i kolay sanıyordum. Burada oynayınca zor olduğunu gördüm. Fiziğe dayalı mücadele etmeniz gereken bir lig. Türkiye’ye kaliteli futbolcular geliyor. Fizik mücadelesi ve kondisyonu iyi takımlar başarılı oluyor. Türkiye gerçekten zorlu” ifadelerini kullandı.

“FAVORİM 3 NUMARA”

43 numaralı formayı giyen Mensah, “Futbola başladığımda aslında sırtımda 3 numara vardı. Favori numaram 3 numara. İlk profesyonel olduğumda 3 numara boşta değildi bende 43’ü giydim. Daha sonrasında 43 benle özdeşleşti. Bana şans getirdiğine inanıyorum, her takımda bu numarayı aldım. 43 numaralı formada, başarılı oluyorum” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya