SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş, 8 kişide koronavirüs olduğunu açıkladı!

FUTBOL | 14.05.2020 13:15

Beşiktaş, Nevzat Demir Tesisleri'nde uygulanan COVID-19 testleri sonucunda Başkan Ahmet Nur Çebi de dahil sekiz kişide koronavirüs tespit edildiğini açıkladı.

Beşiktaş, 8 kişide koronavirüs olduğunu açıkladı!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, hafta başında açıkladığı 2 koronavirüs vakasından sonra, yeni bir açıklama daha yaptı. Siyah-beyazlılar, bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde uygulanan COVID-19 testleri sonucunda Başkan Ahmet Nur Çebi de dahil sekiz kişide koronavirüs tespit edildiğini açıkladı. Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; koronavirüs tespir edilen 8 ismin de tedavilerine başlandığı ifade edildi. Bu haber; Kara Kartal'da yaşanan ikinci koronavirüs şoku oldu.

BEŞİKTAŞ DOKTORUNDAN YAPILAN İLK AÇIKLAMA:

13 Mayıs Çarşamba günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza ikinci kez Covid-19 testi yapılmıştır.

Yapılan testler neticesinde, sekiz kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir.

Testi pozitif sonuçlanan kişilerin takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır.

Dr. Tekin Kerem Ülkü

BEŞİKTAŞ'TAN AHMET NUR ÇEBİ AÇIKLAMASI

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin 13 Mayıs Çarşamba günü BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen Covid-19 testi pozitif sonuç vermiştir.

Başkanımızın en kısa sürede sağlığına kavuşması için tedavi sürecine ilgili prosedürler doğrultusunda hemen başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya