SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş Yönetimi, Abdullah Avcı konusunda ikiye bölündü!

FUTBOL | 23.01.2020 15:16

Beşiktaş Yönetimi, teknik direktör Abdullah Avcı konusunda ikiye bölünmüş durumda... Taraftlar fikirlerini başkan Ahmet Nur Çebi'ye ilettiler. Son kararı Çebi verecek...

Beşiktaş Yönetimi, Abdullah Avcı konusunda ikiye bölündü!

Beşiktaş’ta dün Türkiye Kupası’nda BB Erzurumspor’a alınan 3-2’lik mağlubiyetin yankıları devam ediyor. Beşiktaş Yönetimi Avcı konusunda ikiye bölünmüş durumda! Bu hafta Süper Lig’de Göztepe ile karşılaşacak olan siyah-beyazlılar, maçtan çıkacak sonuca göre deneyimli teknik adamla masaya oturmayı planlıyor.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Siyah-beyazlı yönetimde 56 yaşındaki teknik adamın akıbeti hakkında ikiye bölündü. Bir taraf İzmir temsilcisine olası yenilgi durumunda Abdullah Avcı ile anlaşma yoluna gidilerek takımdan gönderilmesini savunurken; hocanın sezon sonuna kadar olan alacaklarının da ödenmesinden yana taraflar…

Diğer grup ise değişimin bu saatten sonra faydalı olmayacağını söylerken; takımdan birkaç oyuncunun kadro dışı bırakılması ve Beşiktaş’ın gençlerle yoluna devam etmesi gerektiğine inanıyor.

SON KARAR ÇEBİ’NİN

Bu iki fikri de dikkatle değerlendirmeye alan başkan Ahmet Nur Çebi, son kararı kendisi verecek. Başkan acele karar vermek istemese de yönetim kurulunun fikirlerini de göz ardı etmeyecek.

İSTİFA SİNYALİ VERMEDİ

Öte yandan dünkü BB Erzurumspor yenilgisinin ardından basın toplantısında gazeteciler tarafından Abdullah Avcı’ya istifa sorularının sorulması üzerine; hocanın hiçbir istifa sinyali vermemesi dikkat çekiciydi.

AVCI GİDİŞATI İLK YARIYA BENZETTİ

BB Erzurumspor mücadelesinin ardından Abdullah Avcı, “Şu anki durumumuz ilk yarıdakine benziyor. Kötü başlamıştık ama sonrasında iyi bir yükseliş sürecine girerek, ligde üst sıralara yerleştik” ifadelerini kullandı. Deneyimli teknik adamın açıklamalarında bir diğer önemli husus ise Caner ve Elneny kavgası oldu. Avcı, takımdaşlığa vurgu yaparken, bu havayı bozanların da gözlemlendiğini ve gerekenin yapılacağını söyledi.

 

ASİST ANALİZ ÖZEL

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya