SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Ahmet Nur Çebi: 'Eski düzeni kabul etmiyorum'

FUTBOL | 19.10.2019 13:06

Ahmet Nur Çebi: 'Eski düzeni kabul etmiyorum'

Yarın yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurulda Beşiktaş Başkanlığı'na aday olan Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlılar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

'O DÖNEM NASIL FEDAKARLIK YAPTIYSAK ŞİMDİ DE YAPACAĞIZ'

Beşiktaş Başkanlığı gibi bir makama aday olmadan önce ne kadar katkı verebileceğini kendi kendine düşündüğünü itiraf eden siyah beyazlıların başkan adayı Ahmet Nur Çebi, tıpkı önceki döneminde olduğu gibi Beşiktaş'ın zor dönemlerden geçtiğini, o gün nasıl fedakarlıklar yaptıysa bugün de seçilmesi halinde tüm yönetim kurulu ile birlikte imkanları seferber edeceğini açıkladı.

Beşiktaş'ın geleceğine dair çok kapsamlı ve sağlıklı çözümler ürettiklerini de açıklayan Çebi, kısa ve orta vadeye göre farklı projeler hazırladıklarını, Beşiktaş'ın kısa vadede ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını, kendisinin ve kendisiyle birlikte seçime girecek olan yönetim kurulu üyelerinin bu güce fazlasıyla sahip olduklarını da ifade etti.

Siyah beyazlı kulübün başkanlığının tam zamanlı mesai gerektirdiğini vurgulayan Çebi, başkanın ve yönetim kurulunun varını yoğunu ortaya koyması zorunluluğunu vurgulayarak, Beşiktaş Başkanlığı'nın başka dernek grup ve oluşumlarında başkanlık ya da aktif görev alarak idare edilebilecek bir mevki olmadığını da sözlerine ekledi.

'BEŞİKTAŞ'IN TİCARİ İTİBARINI HAK ETTİĞİ NOKTALARA ÇIKARACAĞIZ'

Öz kaynak düzeni hakkında çalışmalar yapacaklarını da kaydeden Ahmet Nur Çebi, öz kaynağa destek olabilmek adına altyapı tesislerini hem genişletip, hem de çağdaşlaştıracaklarını, bu modernizasyon sonucunda da bu durumun meyvelerini alacaklarını söyledi. Mali yapıda gereken destekleri vereceklerini de aktaran siyah beyazlı kulübün başkan adayı Ahmet Nur Çebi, güvenli bir ortam sağlayarak Beşiktaş'ın ticari itibarını da hak ettiği noktalara çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

Ekonomik olarak Beşiktaş'ın bir ticarethane olduğuna da vurgu yapan Ahmet Nur Çebi, enerjisini kaybetmek istemediğini, gelirlerin giderlerden fazla olması gerektiğini ve bugüne gelinmesinin sebebi olarak ise popülist davranışlar, uçaklara binilip futbolcularla çekilen fotoğraflar ve uçak faturalarını da kulübe ödettirerek yapılan davranışlar olduğunu da sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.

'MENAJERLERLE SAVAŞACAĞIM'

Beşiktaş'ın kendi futbolcusunu üretip satması gerektiğini de savunan Çebi, şu anki tabloda her yıl 300 milyon TL açık verildiğinin, altyapı denilerek poülizm yapıldığının da altını çizdi. 

Son 10 yılda harcanan 150 milyon TL'ye rağmen altyapıdan sadece Atınç ve Necip'in çıktığını hatırlatan Beşiktaş'ın başkan adayı Ahmet Nur Çebi, cebinden 5 milyon para verenin transfer komitesi başkanı olacağını düşündüklerini ve menajerlerle bizzat kendisinin savaşacağını söyleyerek sözlerini tamamladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya