SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Çebi: Beşiktaş'ın şerefi, namusu bize emanet

FUTBOL | 20.10.2019 23:00

Çebi: Beşiktaş'ın şerefi, namusu bize emanet
Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi seçimi kazanmasının ardından yaptığı teşekkür konuşmasında kulübün yeni bir döneme, ufka açıldığını söyledi. Bugünün Beşiktaş için değişimin başlangıcı olduğuna vurgu yapan Çebi hedefi Beşiktaş'ı her an yukarı taşımak olan katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve bir süreç geçireceklerini ifade etti. 
 
'KİMSE MERAK ETMESİN ÖNÜMÜZ AYDINLIK'

 

Önlerinin aydınlık ve parlak olduğunu, tüm yönetici arkadaşlarıyla söz verdiklerini ifade eden Çebi kimsenini merak etmemesi gerektiğini belirterek "Beşiktaş'ın şerefi, namusu, 1 kuruşu bize emanet" dedi. 

'ZOR GÜNLER DE OLACAK GÜZEL GÜNLER DE'

Siyah-beyazlıların 34. başkanı zor günler yaşayacaklarını ancak bu zor günlerin yanında güzel günlerin de olacağının altını çizerken bu vazifeyi teslim aldıklarını ve yarın sabahtan itibaren Beşiktaş'a güzel şeyler yapmak için söz verdi.

Konuşmasının son bölümünde listesinde yer alan isimleri kürsüye davet eden ve herkesten Beşiktaş'a hizmet etmeleri için söz alan Çebi sözlerini şöyle noktaladı:

"Ben 'çocuklarınızı koklayın, valizinizi toplayın bir süre Beşiktaş'a hizmet edeceğiz' diye yönetici arkadaşlarımı çağırdım.

'HER ŞEY KONUŞULDU VE BİTTİ, ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI'

Beşiktaş'ın genel kurulu bindirilmiş kıtaların olmadığını, olamayacağını, bu lekenin Beşiktaş kulübünün alnına vurulamayacağını bugün gösterdi.

Biz bu yolda tek başımıza yürümeyeceğiz. Tüm camiamızla ile taraftarlarımızla, tüm kurullarımız, yöneticilerimiz birlikte hareket edeceğiz. Her şey konuşuldu ve bitti .Herkesin birbirine sarıldığı bir Beşiktaş için mücadele edeceğiz."

ADALI, ÇEBİ'Yİ TEBRİK ETTİ, 'HER ŞEY BEŞİKTAŞ İÇİN' DEDİ

2013'te Fikret Orman ile yarıştığı seçimin ardından 2019'da bu kez Ahmet Nur Çebi'ye kaybeden Serdal Adalı ise yaptığı kısa açıklamada yeni başkan Çebi'yi ve adaylığı ile yarışa heyecan katan Hürser Tekinoktay'ı tebrik etti.

Adalı oy kullanmaya gelen tüm genel kurul üyelerine de teşekkür ederken kararın camiaya hayırlı olması temennisinde bulundu. Serdal Adalı sözlerini ise "Her şey Beşiktaş için, kazanan Beşiktaş olsun" sözleriyle noktaladı.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya