SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Beşiktaş'ta taht oyunları!

FUTBOL | 12.10.2019 08:31

Beşiktaş'ta taht oyunları!

Süper Lig'in ilk 7 haftasında 9 puan toplayan ve istediği performansı bir türlü sergieleyemen, Avrupa'da da başarısız bir tablo içerisinde yer alan Beşiktaş'ta geçtiğimiz haftalarda Başkan Fikret Orman istifa edeceğin ve olağanüstü seçimli genel kurula gidileceğini açıklamıştı.

Bu durumun ardından kesinlikle Beşiktaş Başkanlığı görevini yürütmek istemediğini de söyleyen Orman'ın yerine ise siyah beyazlı camiadan 4 aday çıktı.

Mayıs'ta yapılan seçimli genel kurulda aday olan Hürser Tekinoktay, siyah beyazlıların eski yöneticilerinden İsmail Ünal, Fikret Orman döneminde görev yapmış olan Ahmet Nur Çebi ve siyah beyazlıların mevcut yönetiminde yer alan Serdal Adalı başkanlığa aday olmuştu.

ADALI VE ÇEBİ HAREKETE GEÇTİ

Beşiktaş camiasında yapılan anketlere göre ise 20 Ekim'de yapılacak olan seçimde Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı'nın başa baş gittiği iddia edilirken siyah beyazlı kulüpte de taht oyunlarının resmen başladığı ifade ediliyor.

Kongrede başkan olacak adayın muhtemel az bir oy farkla başkan seçileceği için favori olan iki aday harekete geçti ve diğer iki adayı saflarına çekmek için canla başla savaşıyorlar.

DİĞER İKİ ADAYI İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORLAR

Serdal Adalı'nın ekibini güçlendirmek adına İsmail Ünal'ı; Ahmet Nur Çebi'nin ise diğer bir başkan adayı olan Hürser Tekinoktay'ı ikna etmeye çalıştığı kulislerde konuşulan bilgiler arasında.

Daha önceki konuşmalarda da sık sık başka bir adayla güçlerini birleştirmeye sıcak bakan İsmail Ünal'ın, Adalı'nın bu teklifini kabul etmeye hazırlandığı ileri sürülürken, Hürser Tekinoktay ise mayıs ayında yapılan seçimde aldığı oy oranını düşünerek şimdilik böyle bir birleşmeyi kabul etmediği kaydedildi. Ancak yine iddialara göre Çebi'nin, Hürser Tekinoktay'a söz sahibi olacağı bir pozisyon teklifi yapmasıyla beraber, Tekinoktay'ın da başkanlık seçiminden çekilebileceği ifade edildi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya