SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Mahcubiyeti önlediler"

FUTBOL | 28.11.2019 23:55

"Mahcubiyeti önlediler"

Son dört yılda Avrupa'da başarılarına alıştığımız Beşiktaş bu sezon hayal kırıklığı yaşatırken ilk maçta fark yediği S. Bratislava önüne prestij ve o güzel gurur dolu günlerin anısına hiç değilse galip gelip "sıfır çekti" dedirtmemek için çıktı.

Ağırlıklı olarak sürekli oynamayanlarla dolu kadro ilk yarıyı geride tamamlayınca Abdullah Avcı kötü bir tablo çıkmaması için Ljajic ve N'Koudou değişiklikleriyle gidişatı toparladı. Bu değişiklikler meyvesini verip son dakikada da olsa Beşiktaş gruptaki ilk puanını alıp hiç olmazsa prestijini kurtardı. İddiasız bir durumu olmasına karşın özellikle ikinci 45'teki oyun, tempo ve baskı alkışlandı. Tabi buna rağmen eksik yanlar da ortaya çıkıyordu. 

BEŞİKTAŞ OĞUZHAN'DAN KURTULMALI!

Maça 11 de başlayan OĞUZHAN'ın artık kafası Beşiktaş'ta değil. Halbuki bu kadar tartışılan bir oyuncu için bu tür maçlar bir fırsattır. Oğuzhan ne yaptı; koca bir sıfır. Artık bu haliyle Beşiktaş, Oğuzhan'dan ivedilikle kurtulmalıdır. Bu zararına da olsa olmalı. Her ne kadar Avcı oyuncusuna sahip çıksa da ben ara donem de OĞUZHAN ile yolların ayrılma ihtimalini yüksek görüyorum. Abdullah hocanın da yönetimden gelecek bu talebe karşı koyacağını  sanmıyorum. O yüzden bu konu bir an önce kapanmalı.

UMUT NAYIR ÇOK GAYRETLİ AMA...

Bir eksik yan da Burak'ın yokluğunda yaşanacaklarda yine ortaya çıktı. Umut çok gayretli ilerde iş yapabilir ama bu haliyle Beşiktaş takımında direkt oynayabilecek kapasitede değil. Hala tedirgin ama iyi niyetinden kesinlikle şüphem yok. Üstüne katması durumunda umarız bu ekibin bir parçası olur. Öyle ya da böyle Beşiktaş veda ettiği Avrupa da ilk galibiyetini alıp hiç olmazsa hem rakipleri nezdinde hem de dışarısı için bir mahcubiyet yaşamadı. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya