SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş, Bursaspor’dan ayrılan Yiğit Şengil ile anlaştı

FUTBOL | 21.05.2020 13:23

Beşiktaş, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşım nedeniyle Bursaspor’dan ayrılan Yiğit Şengil ile anlaştı.

Beşiktaş, Bursaspor’dan ayrılan Yiğit Şengil ile anlaştı

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşım nedeniyle Bursaspor’daki kariyerine son verilen 16 yaşındaki futbolcu Yiğit Şengil ile anlaştı. Genç futbolcu, hayalini kurduğu kulüp tarafından antrenmanlara davet edildiğini açıkladı.

YİĞİT ŞENGİL’İN AÇIKLAMALARI

Beşiktaş’tan teklif aldığını açıklayan Yiğit Şengil, “Sevgili Futbol Camiası; Yaşanan olayı herkes biliyor. Yaşımın verdiği heyecanla yaptığım paylaşımın/hatanın buralara kadar geleceğini hiç düşünmemiştim. Öncelikle Bursaspor taraftarlarına ve yönetimine, bu konuyla ilgili şunu söylemek istiyorum, yapmamam gereken bir paylaşım yaptığımı kabul ediyorum. Ancak bu olay belki de hayallerime attığım ilk adım olacak. Çocukluğumda gol yediğimiz zaman ağladığım, gol attığımız zaman evi yıktığım, uğruna her şeyi verebileceğim, hayalim, Beşiktaş. Olayın ilk duyulduğu andan itibaren, Beşiktaş taraftarının, kısa sürede, inanılmaz desteği ile karşılaştım. 16 yaşımda Beşiktaş taraftarı ile tanışmam inanılmaz bir olay olarak beni çok olgunlaştırdı. Beşiktaş taraftarının çok büyük katkılarıyla, dün aldığım telefon ile, Beşiktaş, beni antrenmana çıkmak için İstanbul'a davet etti. Hislerim tarifsiz, yoğun duygu yaşıyorum, şuandan itibaren bir tek dileğim var, bu hikayenin yarım kalmaması...” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya