SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Beşiktaş Divanı'nda kavga çıktı

FUTBOL | 15.02.2020 16:37

Beşiktaş Divan Kurulu'nda Başkan Ahmet Nur Çebi, konuşmak için kürsüye geldiği sırada; üyeler arasında kavga çıktı.

Beşiktaş Divanı'nda kavga çıktı

Beşiktaş'ta 2020 yılının ilk Olağan Divan Toplantısı yapıldı... Toplantı hem gergin hem de duysal anlara sahne oldu... Siyah-beyazlılların 1 numarası Ahmet Nur Çebi kürsüye konuşma için geldiği sırada; bir ses yükseldi. Divan Kurulu Üyesi; Atıf Keçeci, Çebi'ye küfür ettiği gerekçesiyle üyeler tarafından tepki gördü.

Tepki; arbedeye dönüşünce Keçeci toplantıyı terk etmek zorunda kaldı. Keçeci, diğer üyeler tarafında salondan çıkarılırken Ahmet Nur Çebi konuşmasına başladı.

KÜFÜR ETTİ, ÜYELER TEPKİ GÖSTERDİ

Konuşma sırasında duygulu anlar yaşayan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, selefi Fikret Orman'ı adeta kılıçtan geçirdi. Eski yol arkadaşına işine bakması gerektiğini hatırlatana Çebi, gelecek mali genel kurula kadar Orman'ın adını ağzına almayacağını söyledi.

Bir progmda Ali Koç örneğini veren Fikret Orman'a; cevap vermekten geri durmayan Çebi şu açıklamalarda bulundu.  Kara Kartal'ın 1 numarası, "Ali Koç, cebinden para koymuş bende verecekmişim. Ali Koç, rakip kulübün başkanı. Ali Koç para verirken başkan sendin. Peki sen neden vermedin?

ÇEBİ, ORMAN'I KILIÇTAN GEÇİRDİ

Bir sus artık. Başını bir öne eğ, bir halt ettik de... Hep beraber sarılıp seni de kucaklayalım. Bana bir mesaj gönderdi. Ağabey hayırlı olsun emrindeyim diye. Ben cevap vermedim. 1 gün önce akrabalarımı arayıp buna sakın oy verme dedin. Ben sana ne yaptım. Bir insanın anası, babası, Beşiktaşı ve ağabeyi namusudur. Ona Ümraniye'de yönetyicisinin küfür etmesine müsade etmez.

Çok var ma devam etmeyeceğim. En çok içerlediğim de güçlü başkan sloganıyla geldin, o zaman parayı ver. Ne demek yani. Güçlü başkan davul çalmışım. Ne kadar koymuş bu arkadaşa... Artık benim için bu kişinin ismini kullanmayı denetleme bitene kadar düşünmüyorum. Bildiğim çok şey var kurulu etki altına alabileceği için konuşmayacağım."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya