SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş Yönetimi, emektarına teklif yapmaya hazırlanıyor...

FUTBOL | 25.06.2020 13:48

Beşiktaş Yönetimi, sözleşmesi sona eren Atiba Hutchinson'a bir yıllık sözleşme teklifinde bulunmaya hazırlandığı öğrenildi.

Beşiktaş Yönetimi, emektarına teklif yapmaya hazırlanıyor...

Beşiktaş’a transfer olduğu günden bu yana sahadaki mücadelesiyle formanın hakkını veren isimlerin başında gelen Atiba Hutchinson’ın bu sezon sonunda sözleşmesi sona eriyor. 37 yaşındaki orta saha siyah-beyazlı kulüpte kalmak istediğini yönetime iletti. Beşiktaş Yönetimi’nin ise ekonomik bir anlaşma yaparak Atiba’yı takıma tutma planları yaptığı öğrenildi.

“Emeğin simgesi Atiba”

7 yıldır Türkiye’de Beşiktaş forması giyen Atiba Hutchinson, emeğin adeta simgesi haline geldi. Siyah-beyazlı forma altında sahadaki vazgeçmeyen inatçı yapısıyla alkışları toplayan Atiba, 1 sezon daha Beşiktaş’ta futbol oynamak istiyor.

“İstanbul’u ailecek seviyorlar”

İstanbul’u seven 37 yaşındaki oyuncu, Türkiye’ye ikinci vatanı olarak bakıyor. Futbolu bıraktıktan sonra siyah-beyazlı kulüpte profesyonel olarak da görev yapmayı düşünen Atiba, ailesiyle birlikte İstanbul’da çok mutlu olduğunu her defasında dile getiriyor. Çocukları Noah ve Nava anadili gibi Türkçe konuşurken; en küçük oğlu Ayo ise yavaş yavaş Türkçe konuşmaya başladı.

“Teklif hazır”

Beşiktaş Yönetimi, Atiba Hutchinson’a bir yıllık kontrat için 250 bin Euro teklif etmeye hazırlandığı öğrenildi. Ayrıca bonus maddeleriyle Atiba’nın performansını en üst düzeyde tutmak isteyen siyah-beyazlı yönetim; her 10 maç için 90 bin Euro’luk bonus eklemeyi planlıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya