SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş eski hocasıyla görüşme gerçekleştirecek

FUTBOL | 05.02.2020 16:54

Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Sergen Yalçın'ın getirilmesinin ardından şimdi de futbolun profesyonelleşmesi adına sportif direktörlük kavramı yerleştirilmek isteniyor.

Beşiktaş eski hocasıyla görüşme gerçekleştirecek

Beşiktaş’ta profesyonelleşme adımları atılmaya başlandı. Birçok alanda profesyonelleşmeye geçen siyah-beyazlı kulüp, futbolda da bu yapıyı oturtmak istiyor. İlk iş olarak Sergen Yalçın’ı takımın başına getiren başkan Ahmet Nur Çebi, sportif direktör olarak da Mircea Lucescu’yu düşünüyor.

Ahmet Nur Çebi, futboldaki en büyük problemin yönetimlerin sahaya müdahil olması olarak gördüğü için futbol takımının profesyonelleşmesi adına sportif direktörlük kavramını sağlam bir zemine kurmak istiyor. Bunun için de deneyimli bir isim arayan Kara Kartal, eski hocası Mircea Lucescu ile temasa geçtiği öğrenildi.

SERGEN YALÇIN'IN DA SORULDU

Siyah beyazlı yöneticiler, Rumen teknik adamla önümüzdeki günlerde bir araya gelerek şartları konuşmayı planlıyor. Sergen Hoca’nın da bu konuda fikrinin alındığı ifade edildi. 47 yaşındaki teknik adam, Lucescu ile çalışmaktan onur duyacağını söylediği iddia edildi.

Saha içinde birbiriyle iyi anlaşan ikili bu kez sahanın kenarında bir araya gelmeye hazırlanıyor. Bilindiği gibi teknik direktör Sergen Yalçın, futbolu bıraktıktan sonra Lucescu ile birçok anısını anlatmış ve ilişkilerinin harika olduğunu ifade etmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya