SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş iç transferde atağa kalktı

FUTBOL | 20.02.2020 16:52

Beşiktaş, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Caner Erkin ve Gökhan Gönül’le yeni sözleşme imzalamak için prensipte anlaştı.

Beşiktaş iç transferde atağa kalktı

Gelecek sezonun kadro yapılanması için şimdiden hazırlıklarına Beşiktaş, Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in sezon sonunda biten sözleşmelerini yenilemek için hareket geçti ve her iki oyuncuyla da sözlü olarak prensip anlaşmasına vardı.

SERGEN YALÇIN’LA GÖRÜŞÜLDÜ

Siyah-beyazlı yöneticiler, Sergen Yalçın göreve geldikten sonra her iki oyuncunun durumunu konuşmak üzere başarılı antrenör ile bir görüşme gerçekleştirdi. Yalçın, her iki oyuncudan da memnun olduğunu yönetime belirterek 2 oyuncusunun da takımda kalmasını talep etti.

HER İKİ FUTBOLCU DA İNDİRİME HAZIR

Bunun üzerine sözleşme yenilemek için Caner ve Gökhan’la görüşmelere başlayan Beşiktaş Yönetimi, iki oyuncudan yeni sözleşmelerinde indirim talep etti. Kulübün yaşadığı ekonomik krizi bilen her 2 futbolcu da maaşlarında indirime hazır olduklarını belirterek, siyah-beyazlı takımda kalmak istediklerini yönetime söyledi. Tecrübeli futbolcuların indirim yaklaşımının Beşiktaşlı yöneticileri oldukça memnun ettiği öğrenildi.

Her iki isimle de sözlü olarak anlaşma sağlayan siyah-beyazlı yönetim, ilerleyen günlerde her 2 futbolcuyla sözleşmenin uzatıldığını resmen açıklayacak.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya