SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş ile Sergen Yalçın'ın arasında uçurum var! İşte son görüşme

FUTBOL | 07.06.2021 15:39

Beşiktaş'ta sözleşmesi biten Sergen Yalçın'ın, yöneticilerle olan son görüşmesinin detaylarına Asist Analiz ulaştı.

Beşiktaş ile Sergen Yalçın'ın arasında uçurum var! İşte son görüşme

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın'ın sözleşmesi sona eriyor. Şampiyon hocanın sözleşmesinin uzatılması konusu şu anda muamma iken, Asist Analiz hoca ile yönetim arasında gerçekleşen ilk ve tek görüşmenin detaylarına ulaştı. İşte detaylar...

SERGEN YALÇIN TEKLİFİ REDDETTİ

Yalçın ile geçtiğimiz hafta görüşen Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ'ın ilk teklifinin yıllık 12 milyon TL olduğu ortaya çıktı. Bu teklif üzerine morali bozulan Sergen Yalçın'ın, teklifi reddettiği öğrenildi.

"HAKKIMIN BU OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

Teklif üzerine yöneticilerle konuşan Yalçın'ın, "Ben buraya gelirken tek kuruş para konuşmadım. Zor şartlar altında şampiyon yaptım, karşılığı bu olmamalı. Bu şampiyonluk kulübe büyük para kazandırdı, bu da düşünülmeli. Hakkımın bu olduğunu düşünmüyorum. Bunu da geçtim hala nasıl takım kuracağız bütçemiz ne o da belli değil" dediği öğrenildi.

İPLER KOPMA NOKTASINA GELDİ

Bu sözlerin ardından Başkan Çebi teklifini yıllık 15 milyon TL'ye yükseltse de Yalçın'ı maaş konusunda bir kez daha ikna edemedi ve başarılı hoca Çeşme'ye tatile gitti.  Bu hafta içerisinde son bir toplantı daha yapacak olan taraflar, şu ana kadar geri adım atmazken ipler kopma noktasına geldi. Tüm bu gelişmelerin ardından Yalçın'ın yönetimden yıllık 30 milyon TL istediği ortaya çıktı. Genç teknik adam, şartların karşılanmaması halinde, gerekirse bu sezon takım çalıştırmayacağını yönetime bildirdi.

ASİST ANALİZ ÖZEL - KARTAL YİĞİT

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya